Swingers Club Euphoria

 

Witajcie , jeżeli tu jesteście to znaczy że chcecie pogłębić swoje fantazje erotyczne w zabawach w większym gronie a my Wam w tym pomożemy.

Jeśli jesteście niedoświadczeni i nigdy nie swingowaliście, stawiając pierwsze kroki - zachowujcie się swobodnie i obserwujcie innych.

 

 

 Imprezy zarówno w piątki jak i soboty startują o godz. 21:00. W szatni pozbywacie się zbędnej garderoby i przebieracie się w stroje erotyczne, które są konieczne i powinny być dopasowane do tematu przewodniego imprezy. Zmiana obuwia jest obowiązkowa!

 

 

Zapraszamy do baru, gdzie drink (z najlepszej jakości alkoholi) pozwoli Wam się rozluźnić, możecie przyjrzeć się gościom a także porozmawiać. Nie ma przymusu aby od razu brać udziału w zabawach. Możecie po prostu posiedzieć przy drinku, wziąć prysznic czy skorzystać z jacuzzi - przyglądając się dyskretnie innym, bardziej doświadczonym parom. Gdy poczujecie, że to jest właśnie ta chwila, przyłączcie się do nich i dajcie się ponieść euforycznej ekstazie.

 

 

Jeśli drinki i rozmowy z innymi parami nie przełamały Waszych obaw, możecie zabawiać się tylko w swoim towarzystwie i nikt nie będzie miał Wam tego za złe, ale jednak warto spróbować i doświadczyć czegoś nowego. Gdybyście jednak nie mogli się przemóc zapraszamy do pokoi, gdzie można oddać się przyjemności tylko we własnym gronie.

 


Jeśli chodzi o dyskrecję, nikt nie wymaga od Was podawania swoich prawdziwych imion. Pamiętajcie jednak, że wszyscy goście jej oczekują, więc zaufajmy sobie wzajemnie. Spotkaliśmy się tu dobrowolnie, aby skorzystać z dobrej zabawy.

 

 

Jeśli odprężeni i spragnieni nowych wrażeń dostrzeżecie parę, która Was zainteresuje, nie krępujcie się... może Wy też im się podobacie. Nie traćcie nocy na myślenie, jeśli nas odwiedziliście, to na pewno w konkretnym celu, a więc do dzieła! ;)

 

 

Nie zrażajcie się odmową, przecież to ma być zabawa. Wszyscy goście to osoby kulturalne i dyskretne, a może to właśnie oni jeszcze się boją, są po raz pierwszy i nie wiedzą jak się zachować. Może to właśnie Wy pomożecie spełnić czyjeś fantazje, o których trudno się rozmawia.

 

 

W naszym klubie nie ma miejsca na wstyd i zahamowania, a wszystko to odbywa się w granicach dobrego smaku i rozsądku, jednakże nic na siłę.

 

 

Jako klub zapewniamy ręczniki, podstawowe środki higieny a także najwyższej jakości prezerwatywy i lubrykanty. Zapewniamy również stałą obsługę imprez, która pomoże Wam wczuć się w klimat konkretnej imprezy.


 

Rezerwacje:

 

 

1)Wchodzimy na stronę www.euphoria-club.pl ,

 

2)Wybieramy interesujące nas wydarzenie ,

 

3)Klikamy guzik "REZERWACJA"

 

4)Automatycznie dopiszecie sie do listy gości.

 

5)Witamy na imprezie :) 

 

  

1. W klubie obowiązuje zakaz używania telefonów komórkowych, aparatów fotograficznych, kamer oraz innych urządzeń rejestrujących dźwięk lub obraz.

 

2. W klubie panuje całkowita dyskrecja i swoboda. Możesz wszystko i nie musisz nic – osoby niestosujące się do zasad regulaminu, zostaną wyproszone z klubu.

 

3. Klub umożliwia korzystanie ze wszystkich pomieszczeń i wyposażenia klubu w cenie biletu. Jednakże nie możemy gwarantować żadnych doznań erotycznych - te zależą od woli innych uczestników imprezy.

 

4.  W klubie odnosimy się do siebie po koleżeńsku. Otwartość, uśmiech i towarzyskość są u nas w cenie.

 

5. Papierosy można palić wyłączyć w strefie do tego wyznaczonej (palarni).

 

6. Nie nadużywamy alkoholu - to barman wyznacza Waszą granicę.

 

7. W lokalu chodzimy w stroju dostosowanym do charakteru imprezy (np. strój erotyczny).

 

8. Od naszych gości wymagamy wysokiej kultury osobistej oraz przestrzegania zasad higieny.

 

9. Przed skorzystaniem z jacuzzi, należy umyć ciało pod prysznicem (do jacuzzi wchodzimy wyłącznie nago).

 

10. Ze względów bezpieczeństwa, w strefie spa obowiązuje bezwzględny zakaz poruszania się boso lub obuwiu do tego nieprzystosowanym.

 

11. Ze względów higienicznych, w jacuzzi obowiązuje bezwzględny zakaz uprawiania seksu w jakiejkolwiek formie.

 

12. Partnerskie nieporozumienia załatwiamy za murami klubu.

 

13. Prezerwatywy udostępniane są bezpłatne (dostępne w każdym pomieszczeniu) - po zużyciu wyrzuć do kosza. Po zakończonej zabawie pozostawiamy pokoje w stanie jakim zastaliśmy. Zużyte prześcieradła, ręczniki oraz prezerwatywy należy wyrzucić do odpowiednich pojemników, które znajdują się na całego terenie klubu.

 

14. W każdej chwili możesz wycofać się z zabawy lub odmówić komuś bez konieczności podania przyczyny. Każda osoba przebywająca na terenie klubu ma bezwzględny obowiązek natychmiast uszanować odmowę innego uczestnika zabawy.

 

15. Klub zastrzega sobie możliwość niewpuszczenia do klubu osób, co do których istnieje uzasadnione podejrzenie, że są pod wpływem alkoholu lub innych używek.

 

16. Za wszelkie zniszczenia wyposażenia niewynikające z zaniedbań klubu odpowiada Klient.

 

17. Za zgubiony numerek lub zniszczenie zamka w szafce obsługa pobierze opłatę w wysokości 50PLN.

 

18. W klubie, podczas imprez obowiązuje nakaz używania prezerwatyw (dostępnych w klubie lub własnych). Jedynym wyjątkiem jest sytuacja gdy uczestnicy zabawy wyrażą na to obustronną chęć oraz zgodę.

 

19. Nieodpowiednie zachowanie – w szczególności brak szacunku dla innych gości i niereagowanie na odmowę wspólnej zabawy - będzie skutkowało natychmiastowym wyproszeniem z klubu (w skrajnych przypadkach dożywotnim zakazem wstępu na teren wszystkich klubów grupy SecretFace).

 

20. Obsługa ma prawo wyprosić z imprezy za naganne zachowanie oraz za nie stosowanie się do w/w regulaminu.

 

21. Klub zastrzega sobie prawo do niewpuszczenia lub wyproszenia gości z terenu klubu bez podania przyczyny.